معرفی بهین

شرکت بهین پروتئین رباط فعالیت خود را از سال ۹۱ در زمینه قطعه بندی و بسته بندی محصولات گوشتی آغاز نمود. از اوایل سال ۹۵ تولید انواع همبرگر و دونر کباب نیز به بسته محصولات این شرکت اضافه گردید. در خرداد ماه سال جاری با توجه به تغییرات به وجود آمده در مالکیت و مدیریت کلان شرکت ، استقرار ماشین آلات جدید ، تولید محصولات متنوع در بسته بندیهای متنوع با توجه به نیاز بازار ، ارتقاء سطح کیفی محصولات ، گسترش بازارهای فروش و عرضه و ایجاد برندهای جدید جزو استراتژی های اصلی مجموعه قرار گرفت. امید است با بهره بری از تحربیات مدیران مجموعه و استفاده از دانش و تکنولوژی روز بتوانیم محصولی شایسته بهترینها برای جامعه ایرانی و در سطح بین المللی تولید نماییم. بهین شایسته بهترینها.

تیم مدیریت

مهندس کیوان پوره داد
مهندس کیوان پوره دادمدیر عامل
علیرضا مطلبی
علیرضا مطلبیقائم مقام مدیر عامل
حسن بیت اللهی
حسن بیت اللهیمعاونت مالی
بهادر میرزا قاسم خانی
بهادر میرزا قاسم خانیمعاونت بازرگانی و تامین
حسین اسمعیلی
حسین اسمعیلیمعاونت تولید
دکتر حسین قنبری
دکتر حسین قنبریمدیر کنترل کیفیت
سعید کریمی
سعید کریمیمدیر فروش
مهندس سعید فضلی
مهندس سعید فضلیمدیر برنامه ریزی

آشنایی با بهین

گروه صنایع غذایی بهین پروتئین رباط، با رویکرد ارتقاء کیفیت در صنعت پروتئین کشور، تولید محصولات متنوع با در نظر گرفتن ذائقه نسل جوان ایرانی و حفظ سلامت و ارزش غذایی سبد خانواده و بهره بری از ماشین آلات مدرن و دانش فنی روز ماموریت سازمانی خود را تعریف نموده است. همچنین با توجه به گستردگی بازار مصرف محصولات حلال در سطح بین المللی و جمعیت مسلمانان سراسر جهان نگاه خاصی نیز به حضور در این بازار را دارد.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

برندهای زیر مجموعه گروه صنایع غذایی بهین پروتئین رباط