Project Description

بازو مرغ پروار

معرفی محصول:

خواص و فواید گوشت مرغ

پروتئین موجود در گوشت مرغ شامل مقدار زیادی نیاسین و میتونین می باشد که برای تقویت سیستم ایمنی بدن، عضله سازی و افزایش رشد پوست و مو مناسب می باشد. با توجه به اینکه سینه مرغ از مقدار زیادی پروتئین و چربی کمتری برخوردار است، مصرف آن برای عضله سازی مناسب تر از سایر قسمت های مرغ می باشد و مصرف آن برای افرادی که می خواند کالری کمتری در طول روز دریافت کنند مناسبتر می باشد.

گوشت مرغ، سرشار از اسید های آمینه به انام تریپتوفان است که بعد از خوردن یک کاسه سوپ ، باعث ایجاد احساس آرامش در شما می شود.

میزان آهن و روی موجود در ران مرغ هم از سینه آن بیشتر است. با این حساب، ران مرغ را از نظر ارزش تغذیه ای در مواردی ، بیشتر نزدیک به گوشت قرمز می دانند تا گوشت سفید. افراد مبتلا به اسید اوریک بالا ، بهتر است به جای گوشتهای قرمز، از گوشت مرغ استفاده کنند. به بیماران مبتلا به کم خونی هم توصیه میشود در کنار دارو درمانی ، استفاده از گوشت ران مرغ را هم در برنامه غذایی خود داشته باشند. به طور کلی ، هر ۱۰۰گرم گوشت مرغ بدون چربی حاوی ۲۰۰ کیلو کالری انرژی است البته چربی گوشت مرغ از دسته چربی های اشباع نشده است که کمک به کاهش کلسترول خون می کند.

شرایط نگهداری

به صورت تازه ۷۲ ساعت در دمای ۰ الی ۴ درجه سانتی گراد  ،  پس از انجماد ۱۲ ماه در دمای ۱۸- درجه سانتی گراد
کشتار داخلی

محصولات مشابه